Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Višně, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Višně zdarma ke stažení

Višně je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Višně je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Višně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 515 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheStructorr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Višně se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelené slunéčko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Láhev vína zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Telefon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, Višně, download, Ovoce, grafika, obrázek, ilustrace, ke stažení, Višně, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, památník, avatar, corelDraw, prezentace, office, Instagram, pozvánky, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, Twitter, plakát, inkscape, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Merry Christmas ke stáhnutí, obrázek Zlatá ozdoba zdarma nebo klipart Lesní roh ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.