Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Višně, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Višně zdarma ke stažení

Višně je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Višně je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Višně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 515 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheStructorr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Višně se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hamburger ke stažení Podívejte se i na klipart Abraham Lincoln ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Silvestrovská půlnoc zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, Višně, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, Višně, kliparty, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, plakát, seminární práce, webové stránky, corelDraw, pozvánky, blog, památník, profil, web

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Babočka ke stažení, ilustrace Zvonek ke stáhnutí nebo vektor Banán zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.