Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Višně, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Višně zdarma ke stažení

Višně je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Višně je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Višně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Višně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 515 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheStructorr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Višně je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Varhany zdarma Podívejte se i na obrázek Karl Marx ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční pudink ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Ovoce, ilustrace, obrázek, klipart, free, kliparty, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Višně, vektor, Višně

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, památník, blog, webové stránky, škola, web, dokumenty, Facebook, profilovka, dokument, textové dokumenty, openOffice, fotokniha, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Pozor, smrt! zdarma, klipart Rozhlas ke stažení nebo ilustrace Kamerun ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.