Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Třešně, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Třešně zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Třešně. Stahujte klipart Třešně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Třešně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Třešně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
785x800
491x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 069 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Třešně se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vločky ke stažení Podívejte se i na klipart Buzola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Prvosenka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, ilustrace, Ovoce, zdarma, vektor, kliparty, Třešně, obrázek, klipart, free, Třešně

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, dokument, dokumenty, Twitter, Pinterest, web, profil, inkscape, památník, blog, profilovka, Facebook, textové dokumenty, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Molekula vody ke stažení, ilustrace Fontána ke stáhnutí nebo vektor Mamut zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.