Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Třešeň, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Třešeň zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Třešeň. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Třešeň nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Třešeň lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Třešeň ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

858x1600
686x1280
428x800
268x500
85x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 519 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Třešeň se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Střelec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Tamarind zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluetooth ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, Ovoce, vektor, Třešeň, ke stažení, Třešeň, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, grafika, obrázek, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, pozvánky, PowerPoint, Facebook, corelDraw, kalendář, web, textové dokumenty, plakát, profil, office, škola, prezentace, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Okurka ke stáhnutí, obrázek Lampion zdarma nebo klipart Grilování ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.