Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Třešeň, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Třešeň zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Třešeň. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Třešeň nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Třešeň lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Třešeň ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

858x1600
686x1280
428x800
268x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 519 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Třešeň je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelená ježibaba zdarma Podívejte se i na ilustrace Ucho ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Elektromobil ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Třešeň, download, cliparts, vektor, Ovoce, obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, prezentace, corelDraw, Facebook, openOffice, textové dokumenty, PowerPoint, avatar, dokument, články

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Čokoládové bonbóny zdarma, vektor Zebra ke stažení nebo obrázek Byznysmen ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.