Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Švestky, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Švestky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Švestky. Kreslená ilustrace Švestky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Švestky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Švestky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1108x1600
886x1280
800x1155
346x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 801 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Švestky je v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bábovka ke stažení Podívejte se i na obrázek Měšec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Věštkyně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Švestky, ilustrační obrázek, free, zdarma, cliparts, download, vektorový obrázek, Ovoce, obrázek, ilustrace, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, corelDraw, kalendář, pozvánky, avatar, Pinterest, office, škola, prezentace, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zamilovaný pár ke stažení, klipart Lucerna ke stáhnutí nebo ilustrace Lilek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.