Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Švestka, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Švestka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Švestka. Obrázek Švestka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Švestka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švestka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Švestka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 045 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: icubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Švestka se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Jednorožec zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Guyana ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, free, Švestka, ilustrace, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Ovoce, klipart, Švestka, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, blog, web, referáty, avatar, plakát, časopis, profilovka, openOffice, seminární práce, články, dokumenty, Instagram, PowerPoint, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Biskup ke stáhnutí, ilustrace Toustovač zdarma nebo vektor Kombajn ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.