Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šípek, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šípek. Klipart Šípek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šípek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 561 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šípek je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ježíš ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Talíř s příborem zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz psů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, cliparts, klipart, vektorový obrázek, grafika, Šípek, vektor, Šípek, Ovoce, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, PowerPoint, Pinterest, Instagram, openOffice, profilovka, prezentace, fotokniha, profil, časopis, referáty, blog, plakát, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Valentýnská bonboniéra ke stáhnutí, klipart Eskalátor zdarma nebo ilustrace Jam ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.