Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šípek, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šípek. Klipart Šípek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šípek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 561 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šípek se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Princ ke stažení Podívejte se i na vektor Kovařík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dwight Eisenhower zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, zdarma, Šípek, vektor, klipart, Šípek, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, download, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, Ovoce

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, blog, referáty, prezentace, textové dokumenty, PowerPoint, office, kalendář, corelDraw, škola, fotokniha, časopis, seminární práce, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Bez lepku ke stažení, obrázek Smoothie ke stáhnutí nebo klipart Chroust zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.