Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Meloun, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meloun zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Meloun. Obrázek Meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Meloun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x932
1280x745
800x466
500x291
160x93

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 954 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Meloun je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lollipop zdarma Podívejte se i na ilustrace Meloun ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Aerobik ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, Meloun, Ovoce, zdarma, download, obrázek, vektor, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, web, profilovka, památník, články, profil, pozvánky, škola, časopis, dokumenty, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mapa Mexika zdarma, vektor Ucho ke stažení nebo obrázek Japonka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.