Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Meloun, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meloun zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Meloun. Obrázek Meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Meloun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x932
1280x745
800x466
500x291
160x93

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 954 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Meloun patří do sekce Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pozor, smrt! zdarma Podívejte se i na klipart Zelený smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Meloun, klipart, zdarma, free, Ovoce, ilustrační obrázek, ilustrace, download, cliparts, obrázek, Meloun, ke stáhnutí, vektor, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, PowerPoint, fotokniha, office, dokumenty, avatar, Twitter, Pinterest, Facebook, škola, Instagram, pozvánky, profilovka, inkscape

Mezi hezké kresby patří i klipart Brýlatý smajlík zdarma, ilustrace Desatero ke stažení nebo vektor Kostýmy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.