Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Meloun, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meloun zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Meloun. Obrázek Meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Meloun ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x932
1280x745
800x466
500x291
160x93

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 954 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Meloun je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mop ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Colorado zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Klíč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Meloun, Ovoce, download, klipart, cliparts, ke stažení, free, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Meloun, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, inkscape, textové dokumenty, fotokniha, prezentace, seminární práce, památník, PowerPoint, web, dokument, škola, avatar, office, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kečup ke stáhnutí, klipart Červené jablko zdarma nebo ilustrace Sporák ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.