Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mandarinka, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandarinka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Mandarinka. Klipart Mandarinka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandarinka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mandarinka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1459
1280x1167
800x730
500x456
160x146

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 899 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pawelf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mandarinka je v sekci Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hrách ke stažení Podívejte se i na obrázek Ananas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Drejdl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Mandarinka, klipart, Mandarinka, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, download, Ovoce, kliparty, free, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, referáty, kalendář, památník, fotokniha, plakát, škola, textové dokumenty, PowerPoint, profilovka, seminární práce, corelDraw, dokument, Twitter, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Smajlík panda ke stažení, klipart Pacientka ke stáhnutí nebo ilustrace Muslimka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.