Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mandarinka, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandarinka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Mandarinka. Klipart Mandarinka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandarinka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mandarinka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1459
1280x1167
800x730
500x456
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 899 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pawelf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mandarinka patří do sekce Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kůzle zdarma Podívejte se i na vektor Pohlednice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční pudink ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mandarinka, vektor, zdarma, free, ke stáhnutí, klipart, kliparty, ilustrace, grafika, download, obrázek, vektorový obrázek, Mandarinka, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, office, seminární práce, časopis, avatar, škola, Instagram, webové stránky, fotokniha, word, profilovka, referáty, inkscape, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor Eva u stromu poznání zdarma, obrázek Citronová limonáda ke stažení nebo klipart Rozesmátá blondýna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.