Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Longan, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Longan zdarma ke stažení

Longan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Longan v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Longan? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Longan zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Longan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 359 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cidcidcuid

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Longan je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vlkodlak a duch zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Nizozemí ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Longan, ilustrace, obrázek, klipart, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, download, ilustrační obrázek, Ovoce, free, zdarma, kliparty, Longan

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, webové stránky, Twitter, články, plakát, textové dokumenty, profilovka, openOffice, fotokniha, referáty, profil, web, inkscape, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Ryba zdarma, klipart Šampaňské ke stažení nebo ilustrace Alarm ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.