Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Limetka, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Limetka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Limetka. Pakliže si chcete obrázek Limetka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limetka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Limetka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1272x1600
1017x1280
800x1007
397x500
127x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 804 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Limetka se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jin a Jang ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Malawi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo v plechovce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, Limetka, klipart, obrázek, grafika, download, Ovoce, vektor, Limetka, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, plakát, fotokniha, památník, Instagram, seminární práce, škola, články, dokument, openOffice, referáty, inkscape, Facebook, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mol ke stažení, obrázek Sklenice ke stáhnutí nebo klipart Sanitka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.