Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Limetka, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Limetka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Limetka. Pakliže si chcete obrázek Limetka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limetka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Limetka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1272x1600
1017x1280
800x1007
397x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 804 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Limetka je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jeřáb ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pevný disk zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zářivka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, Limetka, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, Limetka, download, free, ilustrace, ke stažení, cliparts, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, pozvánky, dokumenty, plakát, openOffice, dokument, profil, word, PowerPoint, office, Pinterest, kalendář, Instagram, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Věštkyně ke stáhnutí, klipart Ukulele zdarma nebo ilustrace Učitel ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.