Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kvajáva, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kvajáva zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kvajáva. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kvajáva nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kvajáva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kvajáva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Kvajáva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1391
1280x1113
800x696
500x435
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 473 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kvajáva se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Novoročenka 2019 ke stažení Podívejte se i na klipart Zdarma ke stažení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Porsche 911 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, download, grafika, free, zdarma, ilustrace, klipart, Ovoce, ke stažení, Kvajáva, vektor, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, Pinterest, škola, pozvánky, openOffice, dokumenty, dokument, články, inkscape, PowerPoint, referáty, avatar, office, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Žebřík ke stažení, ilustrace Haiti ke stáhnutí nebo vektor Lupa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.