Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kiwi, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kiwi zdarma ke stažení

Kiwi je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kiwi. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kiwi zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Kiwi ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1369
1280x1095
800x685
500x428
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 932 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kiwi se nachází v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kuřačka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart CD disk zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, Kiwi, Kiwi, free, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, klipart, zdarma, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, webové stránky, Instagram, blog, profilovka, plakát, kalendář, časopis, avatar, web, PowerPoint, Pinterest, textové dokumenty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Rybář ke stáhnutí, ilustrace Stařenka zdarma nebo vektor Citroen 2CV ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.