Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kaki, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kaki zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kaki. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kaki. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaki zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kaki ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1527x1600
1222x1280
764x800
477x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 608 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: picapica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kaki se nachází v sekci Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená cibule ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Winston Churchill zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace William Shakespeare ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, vektor, ke stáhnutí, free, zdarma, grafika, download, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Kaki

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, corelDraw, webové stránky, avatar, office, referáty, inkscape, web, Twitter, prezentace, profil, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kulturista ke stáhnutí, obrázek Hroznové víno zdarma nebo klipart Vysmátá dýně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.