Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jahůdky, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jahůdky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jahůdky. Kreslená ilustrace Jahůdky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jahůdky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahůdky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jahůdky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x842
1280x673
800x421
500x263
160x84

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 161 070 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jahůdky je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lanovka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lenin zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Slepá spravedlnost ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Jahůdky, klipart, obrázek, Jahůdky, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, free, ke stažení, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, office, webové stránky, kalendář, památník, fotokniha, openOffice, škola, plakát, články

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Škoda Fabia ke stáhnutí, klipart Překvapení zdarma nebo ilustrace Půlnoc ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?