Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jahody, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jahody. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jahody nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jahody? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jahody ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jahody je v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Angelina Jolie ke stažení Podívejte se i na obrázek Kočička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lžička zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, free, cliparts, zdarma, ilustrace, klipart, kliparty, Jahody, Jahody, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, Ovoce

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, web, textové dokumenty, avatar, dokumenty, prezentace, škola, blog, office, dokument, profilovka, fotokniha, word, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Krucifix ke stažení, klipart Minnesota ke stáhnutí nebo ilustrace Zákaz žebrání zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.