Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jahody, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jahody. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jahody nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jahody? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jahody ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jahody patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jam zdarma Podívejte se i na klipart Bowling ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Gejša hudebnice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Jahody, kliparty, ilustrační obrázek, download, Ovoce, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, avatar, PowerPoint, web, škola, webové stránky, profilovka, fotokniha, plakát, word

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Sakura zdarma, ilustrace Žalud ke stažení nebo vektor Mrkev ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.