Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jahodník, Ovoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jahodník zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jahodník. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jahodník nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jahodník lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahodník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jahodník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x759
500x475
160x152

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 701 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jahodník se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WiFi ke stažení Podívejte se i na vektor Jižní Karolína ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezdec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, vektor, ilustrace, Jahodník, download, free, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, Jahodník, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, články, openOffice, Pinterest, corelDraw, památník, profilovka, plakát, textové dokumenty, inkscape, avatar, časopis, fotokniha, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Ruska ke stažení, obrázek Dioxin ke stáhnutí nebo klipart Liška zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.