Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jahoda, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahoda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jahoda. Klipart Jahoda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahoda zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jahoda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 284 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: g1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jahoda patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kaštany zdarma Podívejte se i na vektor Pytlík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlíci sada ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, Jahoda, vektorový obrázek, Ovoce, ke stažení, klipart, free, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, prezentace, openOffice, kalendář, profil, Facebook, web, fotokniha, památník, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektor Laborantka zdarma, obrázek Symbol ženy ke stažení nebo klipart Motýl s květinami ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.