Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jahoda, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahoda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jahoda. Klipart Jahoda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahoda zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jahoda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 139 284 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: g1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jahoda je v sekci Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Budík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Libérie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hudební noty zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, vektor, kliparty, ke stažení, Ovoce, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Jahoda, grafika, free, obrázek, Jahoda, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, office, PowerPoint, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, škola, word, web, Facebook, časopis, Instagram, inkscape, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Motýl s květinami ke stažení, vektor Dodávka ke stáhnutí nebo obrázek Znamení beran zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.