Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jablko, Ovoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jablko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jablko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jablko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 215 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jablko je v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládové bonbóny ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zničené životní prostředí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vajíčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Ovoce, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, cliparts, Jablko, klipart, Jablko

Doporučené použití klipartu: Pinterest, časopis, škola, word, Facebook, web, Twitter, dokumenty, pozvánky, webové stránky, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Treska ke stažení, vektor Mapa světa ke stáhnutí nebo obrázek Eifelovka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.