Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jablka, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jablka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jablka. Vektorová ilustrace Jablka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jablka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1092
1280x874
800x546
500x341
160x109

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 770 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jablka patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přejezd značka zdarma Podívejte se i na vektor Paul von Hindenburg ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Inline bruslařka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jablka, obrázek, ilustrační obrázek, Jablka, zdarma, vektorový obrázek, grafika, download, ke stažení, Ovoce, free, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, kalendář, openOffice, pozvánky, dokumenty, textové dokumenty, plakát, office, škola, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor VW Scirocco zdarma, obrázek Koleda ke stažení nebo klipart Konipas ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek