Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jablíčko, Ovoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jablíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jablíčko. Stahujte klipart Jablíčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Jablíčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablíčko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jablíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 251 505 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jablíčko se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ježíš Kristus ke stažení Podívejte se i na vektor Zlaté srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžičky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, Jablíčko, Jablíčko, ilustrační obrázek, download, free, ilustrace, ke stažení, Ovoce, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, časopis, word, openOffice, profil, plakát, kalendář, pozvánky, seminární práce, inkscape, textové dokumenty, avatar, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Pytlík ke stažení, obrázek Kuřák ke stáhnutí nebo klipart Mapa Francie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.