Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jablíčko, Ovoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jablíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jablíčko. Stahujte klipart Jablíčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Jablíčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablíčko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jablíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
444x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 251 505 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jablíčko je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční králíček zdarma Podívejte se i na ilustrace Tower Bridge ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jablíčko, ilustrace, Ovoce, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, klipart, Jablíčko, grafika, download, ilustrační obrázek, free, ke stažení, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, blog, profilovka, Facebook, webové stránky, dokument, openOffice, seminární práce, word, textové dokumenty, fotokniha, kalendář, časopis, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hladový smajlík zdarma, vektor Domina ke stažení nebo obrázek Zvuk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.