Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hruška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hruška je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kráva zdarma Podívejte se i na obrázek Brouček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, klipart, ilustrace, Ovoce, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, free, Hruška, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, inkscape, památník, textové dokumenty, dokument, office, web, dokumenty, webové stránky, openOffice, Instagram, fotokniha, profilovka, blog, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Jablíčko zdarma, klipart Mexiko ke stažení nebo ilustrace Garáž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.