Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hruška ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hruška se nachází v sekci Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Radiové vlny ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hruška zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Stařec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, download, Ovoce, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, grafika, vektor, free, vektorový obrázek, Hruška, obrázek, Hruška

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, prezentace, škola, časopis, inkscape, Pinterest, Facebook, články, word, pozvánky, profilovka, fotokniha, referáty, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Pevnost ke stáhnutí, obrázek Houby zdarma nebo klipart Antilopa ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.