Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hruška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hruška je v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rozhlas ke stažení Podívejte se i na ilustrace Znamení štír ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Palačinka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Hruška, download, Hruška, free, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, Instagram, články, web, office, pozvánky, openOffice, Pinterest, blog, corelDraw, dokument, PowerPoint, fotokniha, seminární práce, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Pastinák ke stažení, vektor Mrtvý smajlík ke stáhnutí nebo obrázek Znak beran zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.