Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Hruška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hruška patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kazeta zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční přání ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Svlačec ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Hruška, grafika, vektor, ke stažení, download, klipart, ilustrační obrázek, free, Hruška, kliparty, Ovoce

Doporučené použití klipartu: dokument, Pinterest, profil, profilovka, plakát, referáty, dokumenty, časopis, corelDraw, web, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Symbol ženy zdarma, ilustrace Kršna jantra ke stažení nebo vektor Tachometr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.