Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hroznové víno, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hroznové víno zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hroznové víno. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Hroznové víno v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hroznové víno ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1254x1280
784x800
490x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 112 760 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hroznové víno je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zmrzlinový pohár ke stažení Podívejte se i na obrázek Těhulka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hlasitost zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, Hroznové víno, vektor, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, Ovoce, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, inkscape, office, dokumenty, články, kalendář, corelDraw, web, památník, referáty, pozvánky, blog, prezentace, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Fazole ke stažení, klipart Váha ke stáhnutí nebo ilustrace Ninja zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!