Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hroznové víno, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hroznové víno zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hroznové víno. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Hroznové víno v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hroznové víno ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1254x1280
784x800
490x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 760 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hroznové víno je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý duch zdarma Podívejte se i na obrázek Fotoaparát ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vlkodlak ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hroznové víno, Ovoce, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, download, ilustrace, free, Hroznové víno, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, Facebook, blog, corelDraw, webové stránky, pozvánky, word, prezentace, profil, inkscape, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Růže zdarma, klipart Dýně Chuck Norris ke stažení nebo ilustrace Zralý banán ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!