Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hroznové víno, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hroznové víno zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hroznové víno. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Hroznové víno v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroznové víno zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Hroznové víno ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1568x1600
1254x1280
784x800
490x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 760 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hroznové víno se nachází v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vepř ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Fazole zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hydrant ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Ovoce, download, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Hroznové víno, ke stažení, vektor, klipart, cliparts, Hroznové víno, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, Twitter, pozvánky, office, Facebook, PowerPoint, inkscape, škola, seminární práce, časopis, avatar, webové stránky, profil, openOffice, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart bunsenův kahan ke stáhnutí, ilustrace Lyra zdarma nebo vektor Mořský koník ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!