Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hrozen, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrozen zdarma ke stažení

Hrozen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hrozen je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrozen ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1274
800x796
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 769 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stuuf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrozen se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Král ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Irsko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Umělé květiny ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Ovoce, grafika, free, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, klipart, Hrozen, ilustrační obrázek, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, word, seminární práce, Facebook, časopis, referáty, články, avatar, webové stránky, Pinterest, profilovka, openOffice, web, textové dokumenty, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Klokan ke stáhnutí, ilustrace PF 2019 zdarma nebo vektor John Fitzgerald Kennedy ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.