Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hrozen, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrozen zdarma ke stažení

Hrozen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hrozen je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrozen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1274
800x796
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 769 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stuuf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrozen je v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětská autosedačka ke stažení Podívejte se i na obrázek Jiřina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malpa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Hrozen, vektorový obrázek, vektor, free, grafika, cliparts, zdarma, obrázek, ilustrace, Ovoce, download, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, kalendář, profil, seminární práce, corelDraw, textové dokumenty, dokument, škola, památník, avatar, referáty, prezentace, dokumenty, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Chorvatsko ke stažení, klipart Lesní roh ke stáhnutí nebo ilustrace Halloween známka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.