Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hrozen, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrozen zdarma ke stažení

Hrozen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hrozen je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrozen ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1274
800x796
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 769 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: stuuf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrozen je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pečený krocan ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Charles Darwin zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kádinka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, obrázek, ilustrace, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, vektor, Hrozen, free, zdarma, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, časopis, články, word, openOffice, profilovka, PowerPoint, web, památník, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Gramofon ke stáhnutí, klipart Květinový dekor světlý zdarma nebo ilustrace Stopky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.