Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graviola, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Graviola. Obrázek Graviola je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Graviola ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pelu-6

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Graviola se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ferrari f458 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Motýl s květinami zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jezevec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, Graviola, grafika, vektor, Ovoce, download, free, Graviola, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, office, dokumenty, památník, profilovka, web, textové dokumenty, časopis, pozvánky, openOffice, fotokniha, články, Twitter, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Krystal soli ke stáhnutí, ilustrace Fotografka zdarma nebo vektor Biohazard ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.