Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graviola, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Graviola. Obrázek Graviola je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Graviola ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pelu-6

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Graviola je v sekci Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Osel ke stažení Podívejte se i na obrázek Žena za volantem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Symbol muže zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, free, download, Graviola, vektorový obrázek, Graviola, grafika, kliparty, cliparts, vektor, Ovoce, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, textové dokumenty, časopis, office, Twitter, památník, pozvánky, blog, avatar, články, inkscape, PowerPoint, kalendář, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Recepční ke stažení, klipart Vikingská loď ke stáhnutí nebo ilustrace Pomeranč zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.