Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Grapefruit, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Grapefruit. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Grapefruit? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Grapefruit ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Grapefruit je v sekci Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Okurek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mozart ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dwight Eisenhower zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Grapefruit, ilustrační obrázek, vektor, Ovoce, cliparts, zdarma, free, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, obrázek, ke stažení, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, pozvánky, dokument, seminární práce, blog, corelDraw, články, Facebook, prezentace, office, škola, avatar, word, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mapa světa ke stažení, vektor Pudink ke stáhnutí nebo obrázek Žlutá paprika zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.