Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Grapefruit, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Grapefruit. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Grapefruit? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Grapefruit ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Grapefruit se nachází v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kapradí ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Biologické riziko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz psů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Grapefruit, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, Ovoce, obrázek, zdarma, Grapefruit, grafika, ilustrace, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, dokumenty, škola, avatar, plakát, PowerPoint, profil, corelDraw, Twitter, pozvánky, Facebook, openOffice, office, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Rajská s knedlíkem ke stáhnutí, obrázek Santa Klaus zdarma nebo klipart Úchvatný smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.