Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Granátové jablko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Granátové jablko. Klipart Granátové jablko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Granátové jablko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Granátové jablko se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Desatero ke stáhnutí Podívejte se i na klipart USA zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Granátové jablko, Granátové jablko, ke stažení, obrázek, Ovoce, kliparty, vektorový obrázek, free, grafika, cliparts, ilustrace, zdarma, download, klipart

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, plakát, škola, Instagram, kalendář, památník, PowerPoint, web, textové dokumenty, časopis, openOffice, blog, Facebook, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vánoční zvonečky ke stáhnutí, ilustrace Těhulky zdarma nebo vektor Bandoneón ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.