Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Granátové jablko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Granátové jablko. Klipart Granátové jablko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Granátové jablko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Granátové jablko je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Houba zdarma Podívejte se i na ilustrace Morče ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, Granátové jablko, zdarma, klipart, Granátové jablko, ilustrační obrázek, free, Ovoce, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, download, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, profilovka, plakát, památník, office, fotokniha, časopis, seminární práce, blog, PowerPoint, kalendář, pozvánky, avatar, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace DDT zdarma, vektor Fialový motýl ke stažení nebo obrázek Vánoční hvězda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.