Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Granátové jablko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Granátové jablko. Klipart Granátové jablko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Granátové jablko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Granátové jablko se nachází v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sbíječka ke stažení Podívejte se i na vektor Johannes Kepler ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hoblík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, free, download, Granátové jablko, klipart, ke stáhnutí, kliparty, Ovoce, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, corelDraw, články, pozvánky, web, referáty, škola, seminární práce, profil, profilovka, dokument, avatar, Pinterest, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kopírka ke stažení, obrázek Stromový dům ke stáhnutí nebo klipart Mapa Laosu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.