Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fík, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fík. Vektorová ilustrace Fík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1179
1280x943
800x589
500x368
160x118

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 380 085 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fík se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chilli ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Nástroje zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluma ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Fík, vektorový obrázek, Fík, grafika, kliparty, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, download, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, avatar, kalendář, profil, plakát, referáty, dokument, word, seminární práce, fotokniha, webové stránky, památník, články, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mangostana ke stáhnutí, obrázek Kohout zdarma nebo klipart Lano ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.