Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fík, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fík. Vektorová ilustrace Fík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1179
1280x943
800x589
500x368
160x118

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 380 085 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fík je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cuketa zdarma Podívejte se i na obrázek Upír ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Latté macchiato ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, vektor, free, download, Fík, ilustrace, obrázek, Fík, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, fotokniha, web, škola, Twitter, webové stránky, prezentace, word, corelDraw, dokumenty, avatar, inkscape, plakát, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Velikonoční králíček zdarma, klipart Beran ke stažení nebo ilustrace Štír ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.