Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně. Klipart Dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 090 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: WolfgangWgn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dýně se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vladimir Putin ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hlasitost zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Ovoce, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, free, obrázek, ke stažení, Dýně, zdarma, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: word, Facebook, webové stránky, Pinterest, seminární práce, referáty, škola, články, pozvánky, dokumenty, profil, PowerPoint, profilovka, prezentace, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Hydrant ke stáhnutí, obrázek Růžičky zdarma nebo klipart Telefon ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.