Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně. Klipart Dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 090 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: WolfgangWgn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myška zdarma Podívejte se i na obrázek Sýr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pohlednice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, grafika, obrázek, download, zdarma, Dýně, Ovoce, ilustrační obrázek, vektor, free, klipart, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, časopis, webové stránky, prezentace, referáty, články, openOffice, PowerPoint, inkscape, office, blog, plakát, dokumenty, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Methanol zdarma, klipart Motocykl ke stažení nebo ilustrace Vánoční blahopřání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.