Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně. Klipart Dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 090 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: WolfgangWgn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dýně je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hummus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dělo zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Indiánka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Dýně, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, Dýně, kliparty, ke stáhnutí, vektor, download, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, office, plakát, dokumenty, web, pozvánky, seminární práce, openOffice, prezentace, kalendář, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Tulipán ke stáhnutí, vektor Absinth zdarma nebo obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.