Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Durian, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Durian zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Durian. Obrázek Durian je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Durian ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Durian je v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ronald Reagan zdarma Podívejte se i na obrázek Salvador Allende ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Varan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ke stažení, cliparts, Ovoce, download, ilustrační obrázek, grafika, klipart, free, Durian, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Durian

Doporučené použití klipartu: office, články, corelDraw, web, prezentace, Pinterest, dokumenty, Instagram, škola, textové dokumenty, časopis, PowerPoint, Facebook, inkscape, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Varhany zdarma, klipart Chlapec ke stažení nebo ilustrace Mapa Slovenska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.