Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Durian, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Durian zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Durian. Obrázek Durian je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Durian ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Durian se nachází v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Indián ke stažení Podívejte se i na klipart Vozíčkáři ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, download, Ovoce, kliparty, vektor, cliparts, ke stažení, obrázek, Durian, zdarma, ilustrační obrázek, Durian, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, profilovka, referáty, inkscape, Facebook, blog, textové dokumenty, word, články, corelDraw, prezentace, web, openOffice, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mars ke stažení, ilustrace Smajlík pirát ke stáhnutí nebo vektor Ozdoby zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.