Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citron, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citron. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citron nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citron ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bauerova Marketa / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citron je v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Děti ke stažení Podívejte se i na obrázek Silvestrovská půlnoc ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Karafiát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, zdarma, Ovoce, Citron, download, ilustrační obrázek, Citron, vektor, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, avatar, webové stránky, profil, blog, word, prezentace, office, Pinterest, Facebook, články, časopis, památník, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Richard Nixon ke stažení, klipart Otisk prstu ke stáhnutí nebo ilustrace Zákaz zbraní zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.