Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citron, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citron zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citron. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citron nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citron zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citron ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 466 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bauerova Marketa / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Citron patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jeřáb zdarma Podívejte se i na vektor Hroch ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, download, ke stažení, cliparts, kliparty, Citron, grafika, Ovoce, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, ilustrace, Citron

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, inkscape, web, články, prezentace, word, textové dokumenty, dokument, Pinterest, plakát, referáty, Facebook, Instagram, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Nektarinka zdarma, obrázek Morpho theseus ke stažení nebo klipart Sada emotikonů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.