Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červivé jablko, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červivé jablko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červivé jablko. Pakliže si chcete obrázek Červivé jablko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červivé jablko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červivé jablko se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Německa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Chůva zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Chorvatska ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Ovoce, zdarma, ke stáhnutí, Červivé jablko, grafika, vektor, free, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, Facebook, office, webové stránky, plakát, dokumenty, referáty, PowerPoint, dokument, corelDraw, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Oběšenec ke stáhnutí, obrázek Mapa Norska zdarma nebo klipart Sexy žena ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.