Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červivé jablko, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červivé jablko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červivé jablko. Pakliže si chcete obrázek Červivé jablko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červivé jablko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červivé jablko se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kůň ke stažení Podívejte se i na klipart Žárovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Francie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červivé jablko, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, Ovoce, download, ilustrační obrázek, Červivé jablko, vektor, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, free, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, fotokniha, web, Instagram, škola, webové stránky, profilovka, Twitter, Facebook, inkscape, pozvánky, kalendář, corelDraw, články

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Překvapení ke stažení, ilustrace Snubní prstýnky ke stáhnutí nebo vektor Stodola zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.