Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červivé jablko, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červivé jablko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červivé jablko. Pakliže si chcete obrázek Červivé jablko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červivé jablko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červivé jablko je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rajče zdarma Podívejte se i na obrázek Holubice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Didgeridoo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Ovoce, download, ilustrace, zdarma, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, cliparts, vektor, Červivé jablko, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, Pinterest, Instagram, seminární práce, škola, textové dokumenty, inkscape, dokumenty, dokument, blog, Twitter, PowerPoint, profilovka, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Cvrček zdarma, klipart Chameleon ke stažení nebo ilustrace Ohňostroj ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.