Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brusinky, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brusinky. Klipart Brusinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brusinky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brusinky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brusinky je v sekci Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vlha pestrá ke stažení Podívejte se i na obrázek Leopard ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor VW Scirocco zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, obrázek, kliparty, ke stažení, free, Brusinky, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ovoce, Brusinky

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, časopis, fotokniha, prezentace, openOffice, word, Pinterest, web, avatar, Instagram, dokument, plakát, profilovka, Twitter, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Horká čokoláda ke stažení, klipart Parní lokomotiva ke stáhnutí nebo ilustrace Vidlicový klíč zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.