Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brusinky, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brusinky. Klipart Brusinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brusinky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brusinky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brusinky patří do sekce Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Papež zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční osvětlení ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mango ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Brusinky, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektor, download, obrázek, klipart, Brusinky, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, dokument, pozvánky, web, plakát, Twitter, office, časopis, profil, památník, webové stránky, word, škola, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor FIAT Nuova 500 zdarma, obrázek Tachometr ke stažení nebo klipart Keltský kříž ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.