Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brusinky, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brusinky. Klipart Brusinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brusinky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brusinky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brusinky patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Německa zdarma Podívejte se i na vektor Muchomůrky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stíhačka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Brusinky, vektor, cliparts, kliparty, Ovoce, klipart, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, Twitter, web, textové dokumenty, referáty, profil, časopis, webové stránky, plakát, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Mrkev zdarma, obrázek Santova lebka ke stažení nebo klipart Happy Birthday ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.