Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Broskev, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskev zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Broskev. Obrázek Broskev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Broskev lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Broskev ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x786
500x492
160x157

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 951 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Broskev je v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mechanik ke stažení Podívejte se i na obrázek Věnec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pytlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, vektor, download, klipart, obrázek, grafika, kliparty, Broskev, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ovoce, Broskev, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, Twitter, prezentace, profilovka, corelDraw, inkscape, fotokniha, Pinterest, openOffice, články, referáty, word, kalendář, blog, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Aljaška ke stažení, klipart Maminka ke stáhnutí nebo ilustrace Doktorka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.