Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Broskev, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskev zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Broskev. Obrázek Broskev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Broskev lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Broskev ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x786
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 951 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Broskev je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Mexika ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Párek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pozor, smrt! ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Broskev, download, free, cliparts, ke stažení, ilustrace, grafika, vektor, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, škola, webové stránky, kalendář, PowerPoint, Twitter, Pinterest, inkscape, blog, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zdravotní sestřička ke stáhnutí, vektor Žlutá paprika zdarma nebo obrázek HTML ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.