Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Borůvka, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvka zdarma ke stažení

Borůvka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Borůvka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1126
1280x901
800x563
500x352
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 065 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ploki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Borůvka se nachází v sekci Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kolečko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kakadu zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Věnec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, kliparty, free, ke stažení, zdarma, Borůvka, cliparts, klipart, vektor, Ovoce, ilustrace, Borůvka, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, word, blog, avatar, dokumenty, web, office, plakát, prezentace, fotokniha, památník, corelDraw, škola, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Smajlík s brýlemi ke stáhnutí, ilustrace Pivo v plechovce zdarma nebo vektor Sešívačka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.