Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Borůvka, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvka zdarma ke stažení

Borůvka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Borůvka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1126
1280x901
800x563
500x352
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 065 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ploki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Borůvka je v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vydra ke stažení Podívejte se i na obrázek Smeták ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Nepálu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Ovoce, ke stažení, Borůvka, kliparty, obrázek, vektor, cliparts, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, články, Facebook, památník, web, kalendář, seminární práce, dokument, word, openOffice, corelDraw, Twitter, Pinterest, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Stará rachejtle ke stažení, klipart Vánoce ke stáhnutí nebo ilustrace Tlamovec spící zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.