Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Borůvka, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvka zdarma ke stažení

Borůvka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Borůvka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1126
1280x901
800x563
500x352
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 065 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ploki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Borůvka patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Profesor chemie zdarma Podívejte se i na klipart Had ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kapesní hodiny ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, download, cliparts, ke stažení, grafika, free, obrázek, klipart, ilustrace, zdarma, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, word, inkscape, prezentace, web, články, časopis, referáty, Pinterest, avatar, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart I love you zdarma, ilustrace Pták ke stažení nebo vektor Kazeta ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.