Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bluma, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bluma. Pakliže si chcete obrázek Bluma stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bluma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bluma ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bluma se nachází v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa upír ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Had zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Aligátor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, Bluma, free, vektorový obrázek, cliparts, Bluma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, blog, word, fotokniha, profilovka, Twitter, referáty, dokument, webové stránky, památník, Instagram, inkscape, pozvánky, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor CD ke stáhnutí, obrázek Žebřík zdarma nebo klipart Perníková chaloupka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.