Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bluma, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bluma. Pakliže si chcete obrázek Bluma stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bluma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bluma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bluma je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa USA zdarma Podívejte se i na ilustrace Nota ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Warszawa 210 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, Bluma, kliparty, free, zdarma, cliparts, klipart, ke stažení, Bluma, Ovoce, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, škola, kalendář, word, avatar, office, prezentace, fotokniha, Twitter, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Sobi zdarma, vektor Smrkající smajlík ke stažení nebo obrázek Kafe ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.