Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bluma, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bluma. Pakliže si chcete obrázek Bluma stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bluma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bluma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bluma je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tyranosaurus zdarma Podívejte se i na obrázek Okapi ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, zdarma, free, vektorový obrázek, grafika, Bluma, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, Bluma, vektor, Ovoce

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, články, word, openOffice, Twitter, office, avatar, profil, referáty, dokument, kalendář, fotokniha, profilovka, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Cigareta zdarma, klipart Orel ke stažení nebo ilustrace Webkamera ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.