Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Banány, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Banány je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Banány je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Banány ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Banány je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Islandu zdarma Podívejte se i na obrázek Bábovka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dýně Chuck Norris ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, Ovoce, kliparty, ilustrace, cliparts, free, obrázek, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, Pinterest, škola, pozvánky, dokument, památník, profil, časopis, seminární práce, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Pravěká bojovnice zdarma, klipart Velikonoční vajíčko ke stažení nebo ilustrace Modrý smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.