Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Banány, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Banány je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Banány je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Banány ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Banány je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nanuk zdarma Podívejte se i na ilustrace Sporťák ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Banány, zdarma, vektor, obrázek, download, kliparty, Ovoce, ke stažení, grafika, ilustrace, Banány, cliparts, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, office, dokumenty, Pinterest, corelDraw, openOffice, inkscape, word, textové dokumenty, Facebook, web, referáty, Instagram, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Strašák zdarma, vektor Stonožka ke stažení nebo obrázek Brambůrky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.