Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Banány, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Banány je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Banány je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Banány ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Banány se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muktada Sadr ke stažení Podívejte se i na vektor Košík s vajíčky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vlaštovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, free, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, klipart, Ovoce, cliparts, Banány, obrázek, Banány, vektor, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, inkscape, referáty, avatar, blog, Instagram, památník, články, škola, pozvánky, office, PowerPoint, web, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mamut ke stažení, obrázek Tykev ke stáhnutí nebo klipart Vysmátá blondýna zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.