Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avocado, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Avocado. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Avocado nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Avocado ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Avocado se nachází v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Školák ke stažení Podívejte se i na vektor Umělé květiny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace DVD mechanika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Avocado, obrázek, ke stáhnutí, Avocado, download, free, ke stažení, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, Ovoce, klipart, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, články, blog, kalendář, časopis, openOffice, seminární práce, webové stránky, plakát, textové dokumenty, inkscape, avatar, web, Instagram, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Symbol muže ke stažení, obrázek Indonésie ke stáhnutí nebo klipart Rychlovarná konvice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.