Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avocado, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avocado zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Avocado. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Avocado nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avocado zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Avocado ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x997
1280x798
800x499
500x312
160x100

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 347 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Avocado se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sedmikráska ke stažení Podívejte se i na vektor Airbus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Elektrický článek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, Ovoce, free, grafika, vektor, kliparty, obrázek, zdarma, Avocado, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, profilovka, textové dokumenty, Facebook, Twitter, dokumenty, avatar, referáty, památník, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Mapa Brazílie ke stažení, obrázek Párek v rohlíku ke stáhnutí nebo klipart Ovce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.