Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Angrešt, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Angrešt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Angrešt je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Angrešt lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Angrešt ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Angrešt je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa České republiky zdarma Podívejte se i na obrázek Květák ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelená kytka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Ovoce, kliparty, free, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, Facebook, word, avatar, corelDraw, openOffice, pozvánky, profil, Pinterest, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Moskvič 407 zdarma, klipart Narozeninový dort ke stažení nebo ilustrace Lampion ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.