Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Angrešt, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Angrešt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Angrešt je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Angrešt lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Angrešt ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Angrešt se nachází v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hudební CD ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Skřítek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení býk ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, download, ilustrační obrázek, Angrešt, ilustrace, Ovoce, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, cliparts, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, word, inkscape, pozvánky, blog, dokument, plakát, profilovka, Pinterest, Facebook, webové stránky, PowerPoint, fotokniha, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor 2019 ke stáhnutí, obrázek Menora zdarma nebo klipart Dioxin ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.