Kliparty a Obrázky zdarma

Vektorový obrázek klipart Ananas s tématem Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

AnanasDalší z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ananas. Stahujte klipart Ananas v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Ananas v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Ananas


Vektorový klipart Ananas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 563 Bajtů)

Autor ilustrace: nicubunu


Obrázek Ananas je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šunka zdarma Podívejte se i na obrázek Cirkus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelená paprika ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ananas, Ananas, Ovoce, kliparty, ilustrace, free, obrázek, grafika, zdarma, download, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, časopis, kalendář, Pinterest, dokumenty, PowerPoint, Facebook, památník, word, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Narozeninový dort zdarma, klipart Lyžař ke stažení nebo ilustrace Narození Ježíška ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.