Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátky od vína, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátky od vína zdarma ke stažení

Zátky od vína je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zátky od vína je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátky od vína zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zátky od vína ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1596x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 140 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zátky od vína je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Mali ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Maltézský kříž zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kombajn ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Zátky od vína, ilustrace, vektor, cliparts, download, Zátky od vína, ke stažení, kliparty, free, klipart, Ostatní, grafika, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, profilovka, corelDraw, prezentace, inkscape, plakát, časopis, textové dokumenty, web, word, blog, avatar, škola, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Tamburína ke stáhnutí, klipart Energetický nápoj zdarma nebo ilustrace Gorila ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.