Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátky od vína, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátky od vína zdarma ke stažení

Zátky od vína je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zátky od vína je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátky od vína zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Zátky od vína ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1596x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 140 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zátky od vína patří do sekce Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Víla zdarma Podívejte se i na klipart Malířský váleček ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mexiko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Ostatní, download, cliparts, ke stáhnutí, klipart, free, grafika, vektor, Zátky od vína

Doporučené použití klipartu: Pinterest, word, dokument, openOffice, profilovka, web, seminární práce, profil, pozvánky, Facebook, inkscape, blog, PowerPoint, prezentace, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Neptun zdarma, ilustrace Jabko ke stažení nebo vektor Morpho peleides ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.