Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žalud, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žalud zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žalud. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žalud? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žalud ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1285
1200x964
800x643
500x402
160x129

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 042 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žalud se nachází v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablíčko ke stažení Podívejte se i na vektor Karatistka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Burkina Faso zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žalud, vektor, kliparty, grafika, ilustrace, free, ilustrační obrázek, obrázek, download, ke stažení, Žalud, zdarma, cliparts, klipart, Ostatní

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, Pinterest, památník, dokument, seminární práce, word, referáty, časopis, blog, škola, profilovka, avatar, pozvánky, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor DVD mechanika ke stažení, obrázek Rybí kost ke stáhnutí nebo klipart Hoblík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.