Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žalud, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žalud zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žalud. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žalud? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žalud ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1285
1200x964
800x643
500x402
160x129

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 042 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žalud je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Těhotenství zdarma Podívejte se i na ilustrace Zlatý prsten ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, Žalud, klipart, Ostatní, free, vektor, kliparty, vektorový obrázek, download, Žalud, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, web, dokumenty, referáty, blog, dokument, Instagram, plakát, fotokniha, časopis, Facebook, avatar, corelDraw, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Valentýnská srdíčka zdarma, vektor Santa upír ke stažení nebo obrázek Lotos ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.