Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žalud, Ostatní do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žalud zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žalud. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žalud? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Žalud ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1285
1200x964
800x643
500x402
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 042 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žalud patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tachometr zdarma Podívejte se i na klipart VW Scirocco ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zaoceánský parník ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Žalud, zdarma, free, klipart, download, ilustrace, cliparts, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, pozvánky, corelDraw, openOffice, plakát, office, PowerPoint, škola, avatar, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Přejezd značka zdarma, ilustrace Vlak ke stažení nebo vektor Halloween ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.