Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Xicht, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Xicht zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Xicht. Vektorová ilustrace Xicht je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Xicht? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Xicht zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Xicht ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 172 047 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: John Gregory

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Xicht je v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mp3 přehrávač ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červená květina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Burkina Faso zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, free, zdarma, Xicht, vektorový obrázek, kliparty, Xicht, Ostatní, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, vektor, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, avatar, články, office, PowerPoint, plakát, památník, profil, word, kalendář, dokumenty, časopis, Facebook, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Les ke stažení, vektor Zamilované psaníčko ke stáhnutí nebo obrázek Mrkve zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.