Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Xicht, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Xicht zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Xicht. Vektorová ilustrace Xicht je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Xicht? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Xicht zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Xicht ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 047 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: John Gregory

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Xicht se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slepý smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Potápěč zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sešívačka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, vektorový obrázek, Xicht, Xicht, obrázek, kliparty, vektor, free, Ostatní, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, referáty, Pinterest, office, profil, dokument, PowerPoint, kalendář, články, dokumenty, plakát, škola, openOffice, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Tučňák ke stáhnutí, obrázek Ovoce zdarma nebo klipart Ananas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.