Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlajka Vánočního ostrova, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlajka Vánočního ostrova zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vlajka Vánočního ostrova. Kreslená ilustrace Vlajka Vánočního ostrova je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlajka Vánočního ostrova zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlajka Vánočního ostrova ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x800
1280x640
800x400
500x250
160x80

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 401 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vlajka Vánočního ostrova patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Xicht zdarma Podívejte se i na vektor Kostra ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Drak ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Vlajka Vánočního ostrova, ke stáhnutí, download, cliparts, klipart, ke stažení, obrázek, Vlajka Vánočního ostrova, grafika, free, Ostatní

Doporučené použití klipartu: škola, památník, dokument, pozvánky, seminární práce, office, plakát, webové stránky, inkscape, prezentace, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Avokádo zdarma, obrázek Jahody ke stažení nebo klipart Borůvky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.