Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ucho, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ucho zdarma ke stažení

Ucho je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ucho zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ucho ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1114x1600
891x1280
557x800
348x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 419 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ucho je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slepý smajlík zdarma Podívejte se i na ilustrace Smrtka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Snubní prsteny ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, Ucho, Ucho, cliparts, obrázek, Ostatní, vektor, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, webové stránky, avatar, office, památník, fotokniha, škola, pozvánky, časopis, web, Twitter, profilovka, plakát, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vlkodlak a duch zdarma, vektor Sexy eyes ke stažení nebo obrázek Palec dolů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..