Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Taneční pár, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Taneční pár zdarma ke stažení

Taneční pár je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Taneční pár? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taneční pár zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Taneční pár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 202 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Taneční pár je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžová květina zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční stuha ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Taneční pár, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, Ostatní, free, download, kliparty, vektorový obrázek, grafika, Taneční pár, vektor, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakát, škola, profilovka, web, pozvánky, Facebook, avatar, inkscape, textové dokumenty, word, profil, dokument, referáty, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Rychlovlak zdarma, vektor Vánoční ozdoby ke stažení nebo obrázek Monitor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.