Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Taneční pár, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Taneční pár zdarma ke stažení

Taneční pár je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Taneční pár? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taneční pár zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Taneční pár ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 202 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Taneční pár je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gejša zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Tenečnice u tyče ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, obrázek, ke stažení, Taneční pár, ilustrační obrázek, grafika, free, Taneční pár, vektorový obrázek, Ostatní, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, škola, blog, textové dokumenty, PowerPoint, články, časopis, profilovka, openOffice, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Charlie Chaplin ke stáhnutí, klipart Lamborghini Gallardo zdarma nebo ilustrace Pozor vlak ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.