Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Taneční pár, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Taneční pár zdarma ke stažení

Taneční pár je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Taneční pár? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taneční pár zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Taneční pár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 202 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Taneční pár se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švédsko ke stažení Podívejte se i na vektor Trpaslík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hoblík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, download, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, Taneční pár, grafika, obrázek, kliparty, cliparts, free, klipart, Taneční pár, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, pozvánky, corelDraw, inkscape, profilovka, webové stránky, web, články, památník, kalendář, dokumenty, seminární práce, Twitter, referáty, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Chytrý telefon ke stažení, obrázek Pěšec ke stáhnutí nebo klipart Kafíčko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.