Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sluníčko, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sluníčko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Sluníčko. Klipart Sluníčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Sluníčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluníčko zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sluníčko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1200x1100
800x733
500x458
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 406 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sluníčko se nachází v sekci Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přejezd značka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Včela zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sushi s mořskou řasou ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sluníčko, kliparty, grafika, vektorový obrázek, download, Ostatní, ilustrační obrázek, free, klipart, cliparts, ilustrace, zdarma, Sluníčko

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, škola, word, referáty, profil, PowerPoint, inkscape, dokumenty, Facebook, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mapa ke stáhnutí, obrázek Strýček Sam zdarma nebo klipart Che Guevara ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.