Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sirky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Sirky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sirky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sirky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sirky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sirky patří do sekce Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Namibie zdarma Podívejte se i na vektor Zelené jablko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Policistka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Ostatní, vektor, ilustrace, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, Sirky, ilustrační obrázek, free, klipart, Sirky

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, Facebook, časopis, corelDraw, profilovka, openOffice, textové dokumenty, články, Twitter, office, webové stránky, referáty, dokument, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Požární hlásič zdarma, obrázek Sýkorka ke stažení nebo klipart Fialový motýl ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.