Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sirky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Sirky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sirky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sirky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sirky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sirky je v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Molekula ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Turista zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Špendlík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, Sirky, kliparty, Sirky, ilustrace, download, grafika, Ostatní, free, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, fotokniha, prezentace, pozvánky, památník, Pinterest, dokumenty, časopis, Twitter, plakát, seminární práce, word, kalendář, profilovka, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zamilované psaníčko ke stáhnutí, vektor Graviola zdarma nebo obrázek Šídlo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.