Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sirky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Sirky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sirky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sirky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sirky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sirky je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zátka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Minutka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hory ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sirky, Sirky, grafika, ilustrace, klipart, cliparts, ke stáhnutí, Ostatní, kliparty, download, ke stažení, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakát, blog, PowerPoint, referáty, profilovka, seminární práce, textové dokumenty, fotokniha, články, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Míč ke stáhnutí, klipart Zima zdarma nebo ilustrace Měšec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.