Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rámeček, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rámeček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Rámeček. Stahujte klipart Rámeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rámeček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rámeček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rámeček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x691
1200x518
800x345
500x216
160x69

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 816 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rámeček se nachází v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gejša ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Nikaragua zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezevec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, vektor, klipart, grafika, Rámeček, download, Rámeček, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, openOffice, office, dokumenty, články, pozvánky, webové stránky, avatar, corelDraw, škola, fotokniha, referáty, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Ztlumeno ke stáhnutí, obrázek Jogurt zdarma nebo klipart Meloun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.