Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rámeček, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rámeček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Rámeček. Stahujte klipart Rámeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rámeček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rámeček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rámeček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x691
1200x518
800x345
500x216
160x69

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 816 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rámeček je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narození Ježíška zdarma Podívejte se i na obrázek Slunečno ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Orel ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, download, kliparty, klipart, cliparts, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Rámeček, ke stažení, Ostatní

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, dokument, inkscape, word, Pinterest, fotokniha, textové dokumenty, časopis, dokumenty, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Lanovka zdarma, klipart Bota ke stažení nebo ilustrace Pohodička v kavárně ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.