Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Psí miska, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Psí miska zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Psí miska. Kreslená ilustrace Psí miska je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psí miska zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Psí miska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1182
1280x945
800x591
500x369
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 106 235 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Psí miska patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Maroka zdarma Podívejte se i na klipart Latté macchiato ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brokolice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Psí miska, vektor, Psí miska, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, download, zdarma, Ostatní

Doporučené použití klipartu: word, dokument, kalendář, corelDraw, Pinterest, plakát, památník, web, dokumenty, profil, Twitter, Instagram, prezentace, openOffice, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Mapa pokladu zdarma, ilustrace Kráva ke stažení nebo vektor Zerene eurydice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.