Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přilba, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přilba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Přilba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Přilba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 460 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Přilba se nachází v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tattoo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kameraman zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Přilba, vektorový obrázek, download, ilustrace, Přilba, Ostatní, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, grafika, free, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, plakát, profil, textové dokumenty, dokument, inkscape, Twitter, profilovka, seminární práce, kalendář, dokumenty, Facebook, památník, články, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mapa České republiky ke stáhnutí, ilustrace Oregon zdarma nebo vektor Elektromobil ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?