Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přilba, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přilba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Přilba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Přilba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 460 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Přilba je v sekci Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kamerun ke stažení Podívejte se i na obrázek Kytice květin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sluchátka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, klipart, Ostatní, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, cliparts, free, Přilba, Přilba, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, profil, Pinterest, pozvánky, PowerPoint, openOffice, corelDraw, fotokniha, seminární práce, časopis, články, Facebook, dokumenty, webové stránky, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Havíř ke stažení, klipart Kalkulačka ke stáhnutí nebo ilustrace Prsten zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?