Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přilba, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přilba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Přilba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přilba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 460 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Přilba je v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toalety ke stažení Podívejte se i na ilustrace Koktejl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Fazole zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, Přilba, grafika, download, vektorový obrázek, Ostatní, kliparty, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Přilba, vektor

Doporučené použití klipartu: office, avatar, plakát, referáty, inkscape, profil, Facebook, word, openOffice, web, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Harfa ke stažení, vektor Netopýr ke stáhnutí nebo obrázek Dělo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?